Sporty wodne

Tu znajdziecie wybrane programy dla tych, którzy nie potrafią usiedzieć na plaży. Wskażemy Wam miejsca idealne na nurkowanie na rafie koralowej, loty na kajcie, surfowanie na spienionych falach.

Dach Afryki, czyli trekking na Kilimandżaro z safari

Tanzania,

Podczas tej wyprawy do Tanzanii zdobędziecie najwyższy szczyt Afryki – Kilimadżaro, wyruszycie na prywatne safari w najsłynniejszych parkach, w tym w Serengeti a na deser odkryjcie najpiękniejsze plaże Zanzibaru. Biały piasek, turkusowa woda, słodkie lenistwo i nieśpieszne zwiedzanie.

program kosztował: 15800 zł

czas trwania: 16 DNI

Zobacz program

Chillezja

Indonezja,

Chill, relaks, dobre jedzenie i idealne fale do surfingu. Program łączący w sobie 3 wyspy: Bali, Gili Trawangan i Lombok dla tych co lubią luzacki klimat, popijanie drinka z palemką w hamaku pod palmą czy surfowanie w najlepszych miejscach w Indonezji.

program kosztował: 7200

czas trwania: 15 dni

Zobacz program

Rajsko Tajsko

Tajlandia,

Połączenie dwóch rajskich, tajskich wysp to przepis na idealny relaks. Po wylądowaniu na Phuket czeka Was przeprawa na pobliskie wyspy. Zaczniecie od Koh Lanty, która jest dużą wyspą z mnóstwem zatok, idealną na skuter i eksplorację nieznanego, a na deser udacie się na Koh Ngai gdzie cisza, spokój i szum morza utulą Was co wieczór do snu. Zapraszamy!

program kosztował: 6900 zł

czas trwania: 14 dni

Zobacz program

Tajlandia na wypasie

Tajlandia,

Tajlandia na wypasie to program łączący barwny Bangkok i wyspę Koh Yao Yai, gdzie w luksusowych hotelach odpoczniecie od codzienności i przeniesiecie się w świat błogiego relaksu. Nie ma na co czekać, lecimy!

program kosztował: 11800 zł

czas trwania: 11 dni

Zobacz program

Północ vs. Południe

Tajlandia,

Trochę zwiedzania i trochę plaży? Czemu nie! Połączenie Bangkoku i górskiego Chiang Mai z wyspą Koh Lipe pozwoli Wam poznać Tajlandię taką jak lubimy – jej świątynie, góry, słonie, rajskie plaże, nurkowanie i przede wszystkim pyszną lokalną szamę!

program kosztował: 6100

czas trwania: 14 dni

Zobacz program

Slow Lanka

Sri Lanka,

Ten program to połączenie wielkiej przygody i relaksu na pięknych lankijskich plażach. Najpierw zabieramy Was do centrum wyspy, gdzie zobaczycie największe atrakcje jakie skrywają porośnięte gęstą dżunglą zbocza gór i dolin. W drugiej części czeka Was już tylko relaks na rajskich plażach na południu wyspy.

program kosztował: 7500 zł

czas trwania: 13 dni

Zobacz program