Bestseller

W tym dziale znajdziecie bezapelacyjne hity, które lśnią niczym złoto! Jeśli zatem nie wiesz od czego zacząć, zacznij tutaj. Wyprawy sprawdzone i wychwalane pod niebiosa. Wyjątkowa kombinacja miejsc, doświadczeń i przygód. Hotelowe klasyki, wielbione przez tłumy. Piękne plaże, wspaniałe przygody, pyszne jedzenie i mili ludzie. Zapraszamy!

Beztroski chill na Zanzibarze

Tanzania,

Totalny reset pod znakiem ciszy i relaksu. Przed Wami dni w raju. Oddajcie się relaksowi, połóżcie na hamaku, weźcie książkę do ręki i zapomnijcie o wszystkim. Jeżeli jest zbyt ciepło polecamy orzeźwiającego drinka z łódki…. Dodajcie do tego wspaniałą kuchnię….a nie będziecie chcieli opuścić tego miejsca.

program kosztował: 6000 zł

czas trwania: 9 dni

Zobacz program

Safari i rajskie plaże

Tanzania,

Wielka przygoda na afrykańskiej sawannie i relaks na Zanzibarze. Przed Wami spotkanie z uroczymi żyrafami, pasiastymi zebrami, niepozornymi hipopotamami, dumnymi lwami i uroczymi słoniami. Po ekscytującym polowaniu z aparatem na Wielką Piątkę zrelaksujecie się na rajskich plażach Zanzibaru. Czekają Was romantyczne rejsy w stronę zachodzącego słońca, piasek drobny jak mąka, błogie lenistwo i wesołe pogawędki z Masajami. Zapraszamy!

program kosztował: 12000 zł

czas trwania: 16 DNI

Zobacz program

Cuba Libre

Kuba,

Ciekawi ludzie, niezwykłe zabytki, najlepsze cygara świata oraz wszechobecna muzyka. Zapraszamy do kolonialnej Havany, zielonego Viñales, uroczego Trinidadu i rajskiego Varadero, gdzie czeka Was relaks all inclusive.

program kosztował: 9000 zł

czas trwania: 17 dni

Zobacz program

Ale Kihaa!

Malediwy,

Te wakacje to specjalne połączenie luksusowej wyspy resortowej z nieco bardziej dziką wyspą, na której życie toczy się w tempie lokalsów, czyli powolutku… Takiego tempa też Wam życzymy, dlatego sprawdźcie dlaczego Kihaa i ruszajcie, bo kichy nie będzie!

program kosztował: 11600 zł

czas trwania: 11 dni

Zobacz program

Greckie wyspy

Grecja,

Podczas tej wycieczki odwiedzicie stolicę Grecji, gdzie cofniecie się przed naszą erę by pozwiedzać zabytki znane ze szkoły. Później zabierzemy Was na nasze 2 ulubione wyspy – Santorini i Kretę. Zobaczycie dzięki temu Grecję w pigułce – a więc to co najpiękniejsze, najsmaczniejsze, najbardziej romantyczne i po prostu konieczne do zobaczenia w tym boskim kraju. Wszystko z dobrym smakiem i w uroczych hotelach – czyli tak właśnie jak lubimy!

program kosztował: 3800 zł

czas trwania: 8 dni

Zobacz program

Rajska Kreta

Grecja,

Podczas tej wyprawy odwiedzicie największą wyspę Grecji i jednocześnie piątą największą wyspę na Morzu Śródziemnym. Czy wiecie, że to właśnie tutaj urodził się Zeus oraz powstał mit o Ikarze? Czy słyszeliście o plażach z różowym piaskiem? Tutaj znajdziecie też mnóstwo gajów oliwnych, największy las palmowy, a także wszędobylskie kozy Kri-Kri. Zapraszamy na rajskie wakacje na Krecie!

program kosztował: 3900 zł

czas trwania: 8 dni

Zobacz program