WIELKIE PLAŻE I KAJTY DLA TWARDZIELI

Kajtowo, plażowo, chillowo i egzotycznie! To program dla tych, którzy kochają podniebne szaleństwa z latawcem i masaże na białym piasku. Zabierzemy Was do Paje, wioski na południowo wschodnim wybrzeżu Zanzibaru , gdzie wieje najlepiej. Wieczorami albo tupniecie w parkiet z piasku albo chłodząc się zimnym piwem będziecie podziwiać kajtowe popisy tych którzy w Paje spędzili już połowę życia. Zapraszamy!

program kosztował: 6100 zł

czas trwania: 10 dni

Chcę taki program

DZIEŃ 1 WYLOT

Dziś wylecicie do Afryki. Życzymy miłego lotu!

DNI 2-8 PAJE

Rano wylądujecie na Zanzibarze.

Na miejscu będzie już na Was czekał nasz wysłannik. Witamy w raju:)

Nasz człowiek zabierze Was na jedną z najpiękniejszych plaż Zanzibaru – Paje, znajdującą się we wschodniej części wyspy.

Kolejne dni spędzicie w niebiańskim miejscu nad zatoką, gdzie odnajdziecie piękno, jakiego nigdy wcześniej nie zaznaliście!! Szukacie orzeźwienia od żaru słońca? Weźcie do ręki chłodnego drinka owocowego i wskoczcie do basenu!

Wieczorami ulegniecie czarowi zachodzącego słońca, które z pewnością nie zawiedzie dnia następnego.

Paje to miejsce idealne na kitesurfing. Znajdziecie tu instruktorów, idealne wiatry oraz fruwających kajtówców, będących świetną inspiracją dla początkujących.

Jednego dnia polecamy przejazd na południowy kraniec wyspy, gdzie będziecie mogli popływać z delfinami. Kiedy odpoczynek Wam się znudzi, polecamy zrobić południową wycieczkę po plantacjach przypraw i zobaczyć jak rośnie kardamon, gałka muszkatołowa czy wanilia… Zapraszamy też na mały trekking do Jozani Forest połączony z wycieczką do dawnego więzienia niewolników.

DNI 9-10 POWRÓT

Pożegnanie z Afryką – czas wracać…

Dziś po południu zabierzemy Was na lotnisko, skąd polecicie do domu. W Warszawie wylądujecie kolejnego dnia przed południem.

Łagodnego powrotu do rzeczywistości! 🙂

Noclegi

Co w cenie?

Cena zawiera:

 

BILETY LOTNICZE: Warszawa – Zanzibar – Warszawa

TRANSFERY NA ZANZIBARZE (lotnisko – hotel – lotnisko)

ZAKWATEROWANIE ZE ŚNIADANIAMI

OPIEKA 24/7 – nasz polski numer alarmowy czynny jest całą dobę.

UBEZPIECZENIE WYJAZDU – Koszty leczenia 30 tys €, NNW 4 tys €, ubezp. bagażu 400€

RELAKSBOX – zawierający wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne na wyjeździe: Relaksbook, bilety lotnicze, vouchery, polisę ubezpieczeniową, mapy dotarcia do  ciekawych miejsc i kilka niespodzianek, które umilą Wam podróż

RELAKSBOOK – napisany przez nas przewodnik, który poprowadzi Was za rękę podczas całej podróży. Znajdziecie w nim: dokładne wskazówki dotyczące planu Waszej podróży, informacje o najciekawszych miejscach w okolicy, wskazówki co zrobić, by się nie zgubić, gdzie zjeść, co zwiedzić, numery alarmowe, słowniczek, mapy i nasze porady podróżnicze

Cena nie zawiera:

POSIŁKÓW – oprócz śniadań

TRANSFERÓW WEWNĘTRZNYCH NIEWYMIENIONYCH POWYŻEJ – gdzie, jak i za ile – to opiszemy w Relaksbooku

ZWIEDZANIA I DODATKOWYCH ATRAKCJI

KURSU KITESURFINGU

WIZY DO TANZANII – 50 USD/osoba

 

PODOBA CI SIĘ TO, CO PRZECZYTAŁEŚ?

Chcę taki program Chcę stworzyć własny program