Aktywnie

Tu znajdziecie wybrane programy dla tych dla których najlepszy wypoczynek to nurkowanie na rafie koralowej, wdrapywanie się na szczyty dymiących wulkanów, schodzenie na linie w dół wodospadów, trekingi w gęstej dżungli, czy surfowanie na spienionych falach.

Australian Open

Australia,

Jedziemy na Australian Open po raz 5! Tym razem w programie zwiedzanie Melbourne, Sydney, Canberry, trekking na Górę Kościuszki, relaks na plażach Manly i codzienna gra w tenisa, a wszystko zaczynamy pięcioma dniami na naszym ulubionym Wielkim Szlemie! Zapraszamy!

data: 17.01 - 30.01.2019

Zobacz program

Plaże Meksyku

Meksyk,

Wakacje na rajskich plażach Isla Mujeres i Tulum oraz w kolonialnej Meridzie to świetnie spędzony czas na półwyspie Jukatan. Możecie tu zrobić kurs kitesurfingu, zanurkować w podziemnych jaskiniach, najeść się do woli burrito i spróbować wszystkich odmian tequili!

to kosztowało: 8000 zł

czas trwania: 14 dni

Zobacz program

Wielkie plaże i kajty dla twardzieli

Tanzania,

Kajtowo, plażowo, chillowo i egzotycznie! To program dla tych, którzy kochają podniebne szaleństwa z latawcem i masaże na białym piasku. Zabierzemy Was do Paje, wioski na południowo wschodnim wybrzeżu Zanzibaru , gdzie wieje najlepiej. Wieczorami albo tupniecie w parkiet z piasku albo chłodząc się zimnym piwem będziecie podziwiać kajtowe popisy tych którzy w Paje spędzili już połowę życia. Zapraszamy!

to kosztowało: 6100 zł

czas trwania: 10 DNI

Zobacz program